Toplum Hizmeti

Hizmetlerimiz

Beklentilerinizin Ötesinde

  • İhtiyacınız ne olursa olsun, bize güvenin. Marder Lojistik size gereken desteği verecektir. Her bir müşterimizi bizim için özeldir. Bu yüzden, hizmetlerimizi ihtiyaç ve tercihlerinize göre tamamen size özel hale getirilebiliriz. Sizin için yapabileceklerimizi öğrenmek için aşağıda bulunan kapsamlı hizmet listemize göz atın.

Paket Taşıma Taşıyıcıları

Taşımacılık Hizmetleri

Planlanmış Teslimat


Adrese Teslim

Adresinizden alınan ya da şubemize teslim ettiğiniz gönderileriniz istediğiniz takdirde alıcının adresine teslim edilmektedir. Alıcı adreste bulunamaz ise üzerinde ilgili şube ve yetkili kişi adının bulunduğu ihbar notu bırakılır. Alıcı kişi tarafından teslim alınmayan gönderiler beş iş günü bekletildikten sonra iade edilir.

Şubeden Teslim

Gönderinizin alıcı tarafından ona en yakın şubemizden teslim alınmasını istiyorsanız şubeden teslim hizmetimizden

yararlanabilirsiniz. Gönderinizin Ege Ulaşım şubesinden teslim alınmasını istiyorsanız alıcıya şubemizin adı, adresi ve telefonunu bildirmeniz gerekmektedir.

2 Bulmaca adet

Kurumsal Çözümler

Memnuniyet Garantisi

Lokal Ofis Hizmetleri
Gönderi yoğunluğu yüksek olan müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, iş yerlerine kurduğumuz özel ofisler ile taşımacılık hizmetini daha da hızlandırıyoruz.Marder Ulaşım için işin büyüğü, küçüğü ayrımı söz konusu değil. Siz değerli müşterimizden gelen en küçük bir obje bile bizim için büyük ve önemli. Bu doğrultuda taşınmasını istediğiniz her obje, araç doldu dolmadı gözetilmeksizin, minimum maliyetle, arzu ettiğiniz noktaya ulaştırılıyor. Böylece taşımacılıktan kaynaklanan bekletme ve zaman kaybı ortadan kalkıyor, taşımacılık maliyetiniz minimum seviyeye düşürülüyor.
A noktasından B noktasına, aktarımsız taşıma
Siz değerli müşterilerimizden gelen her gönderi, A noktasından B noktasına, acenteden acenteye aktarım yapmaksızın, direk ulaştırılıyor. Böylece bir araçtan diğer araca aktarım yaparken oluşabilecek hasarlar, eşya ve zaman kaybı, dosya bilgilerinde karışıklık gibi olumsuzlukların önüne geçiliyor. İşin Büyüğü Küçüğü Olmaz.

Delivery-Hands-Holding-boxes

Dağıtım Hizmetleri

Üst Düzey Hizmet

Bu en sık kullanılan hizmetlerimizden biridir. Bu hizmet birçok müşterimize büyük fayda sağladı. Biz de bu hizmeti en iyi şekilde müşterilerimize sunduk. Hizmetimizin basit, sorunsuz ve çabuk olması için gereken her şeyi yaptık. Yolunuz Marder Lojistik ile kesiştiği zaman emin ellerde olduğunuzu bilin.